Vrácení zboží

Jak a do kdy mohu vrátit zboží zakoupené na Vašem e-shopu?
 
Jste – li fyzickou osobou (na Vaší objednávce není uveden název Vaší společnosti ani Vaše IČ) zboží zakoupené přes náš e-shop www.moncheval.cz, můžete vrátit dle občanského zákoníku do 14 kalendářních dnů od data převzetí zásilky se zbožím.
Pokud vám zboží nevyhovuje a nechcete jej vyměnit za jiné, můžete nám ho poslat zpět. Vracené zboží dobře zabalte do originálního obalu, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.
Přiložte tiskopis o odstoupení od smlouvy a kopii dokladu o nákupu.
Peníze za zboží vám zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů od doručení zboží na naši adresu. Náklady spojené s vrácením zboží však neproplácíme.
Pokud došlo ke snížení hodnoty vráceného zboží z důvodu špatného nakládání se zbožím, vyhrazujeme si právo na započítání snížené hodnoty vráceného zboží a to v plné výši.
 
Vrácení peněz do 14 dnů platí pouze pro e-shop za podmínky, že zboží je nepoškozené!
 

Výměna zboží

 V případě, že vám doručené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje (netrefili jste velikost nebo se vám nelíbí barva apod.), můžete nám po předchozím písemném upozornění zaslat zboží zpět.
 
Přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete zboží vyměnit: značka, model, barva, velikost atd.
   
Adresa pro zpětné zaslání zboží je:
 
Mon cheval - jezdecké potřeby
Hřivinův Újezd 190
763 07 - Hřivinův Újezd
 
Zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty a budou navráceny zpět odesilateli!!!
 
Při jakýchkoliv nejasnostech nás prosím kontaktujte na telefonním čísle: +420 731 079 909 nebo na e-mail: shop@moncheval.cz
 

Při nákupu zboží nad
2 000,- Kč

doprava  Z D A R M A 

Individuální přístup
Po předběžné dohodě možnost nákupu mimo otevírací dobu

Při nákupu zboží nad 1500,- Kč
dárek v hodnotě 500,- Kč

    Rodinné balení
SOS balzám VEGEBOM

Snažíme se pro Vás získat u dodavatelů nejlepší ceny